O nás

Klásek Trading s.r.o je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě.

Náš prodejní sortiment obsahuje více, než 1.500 položek všech kategorií tzn. F1, F2, F3, F4, T1 a T2.

Naše nabídka se tímto stala zřejmě největší v celé Evropě a jsme hluboce přesvědčeni, že v ní každý zákazník nalezne to, co právě hledá.

  

Tradice

Od roku 1991, kdy jsme začali dodávat pyrotechniku do obchodní sítě České a Slovenské republiky již uplynulo mnoho času. Od té doby prošla značka Klásek velmi dynamickým rozvojem a profilovala svůj prodejní sortiment do dnešní podoby. V dnešní době používají pyrotechniku značky Klásek tisíce spokojených zákazníků po celé Evropě.

 

Kvalita

Hlavním cílem značky Klásek je dosažení co nejlepšího poměru kvality a ceny, kdy kvalita převyšuje obvyklý standard ve své cenové kategorii. Největší důraz klademe především na použití kvalitních a čistých složí, na funkčnost jednotlivých výrobků, dodržování výrobních postupů a pečlivou výstupní kontrolu v Číně a vstupní kontrolu do EU.

 

Inovace

V našem sortimentu naleznete velké množství výrobků, které jsou výsledkem zcela unikátního vývoje firmy Klásek Trading s.r.o. Nové myšlenky, technická řešení a inovace použité u našich produktů reagují na přání našich zákazníků, kteří s námi tímto vytvářejí stále pokročilejší výrobky.

 

Novinky

Dokončili jsme certifikaci více než 200 výrobků pro Německý trh a získali jsme pro tyto výrobky BAM certifikát. Tyto výrobky se tedy mohou volně prodávat na území Německa.

Letos tedy zúročíme obrovské množství kontaktů, které jsme získali na veletrzích v Norimberku, kterých se každoročně účastníme.

 

Naše nabídka nově obsahuje mnoho baterií a raket třídy 1.4G. U této třídy jsou mnohem jednodušší předpisy pro dopravu a skladování. V praxi to bude znamenat, že mnoho výrobků bude dostupných jako 1.3G  tak i 1.4G. Rozdíl mezi těmito výrobky bude jen v obsahu výbuškové slože -  tzn. že výrobky 1.4G (obsahují 5% výbuškové slože) mají méně hlasitou explozi a efekt výrobku je o cca 30% užší než u 1.3G (obsahují 15% výbuškové slože). Celkové množství pyrotechnických složí je však u 1.3G i 1.4G stejné!

 

Převratnou novinkou v naší nabídce jsou tzn. složené ohňostroje. Jedná se o 2 - 4ks baterií, kterou jsou mezi sebou trvale propojeny! V podstatě se jedná o jednu velkou baterii, protože její jednotlivé segmenty jsou přilepené na desce a výrobek se nedá nijak rozpojit. Zákazník tak již nemusí nic zapojovat či propojovat a jen jednoduše zapálí jednu zápalnicí. Tento segment pyrotechniky schválený do kategorie F2 a F3, zcela jistě zcela nahradí velké baterie kategorie F4, které jsou prodejné jen osobám odborně způsobilým.

 

Těšíme se na spolupráci a všem přejeme jen úspěch a krásné zážitky s pyrotechnikou tradiční rodinné značky Klásek.  

 

 

za Klásek Trading s.r.o.

Copyright 2018 | Klásek Trading

Developed by ASPECTO Media s.r.o.