O nás

Klásek Trading s.r.o je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě.

Náš prodejní sortiment obsahuje více, než 1.500 položek všech kategorií tzn. F1, F2, F3, F4, T1, T2 a P1.

Naše nabídka se tímto stala zřejmě největší v celé Evropě a jsme hluboce přesvědčeni, že v ní každý zákazník nalezne to, co právě hledá.

  

Tradice

Od roku 1991, kdy jsme začali dodávat pyrotechniku do obchodní sítě České a Slovenské republiky již uplynulo mnoho času. Od té doby prošla značka Klásek velmi dynamickým rozvojem a profilovala svůj prodejní sortiment do dnešní podoby. V dnešní době používají pyrotechniku značky Klásek tisíce spokojených zákazníků po celé Evropě.

 

Kvalita

Hlavním cílem značky Klásek je dosažení co nejlepšího poměru kvality a ceny, kdy kvalita převyšuje obvyklý standard ve své cenové kategorii. Největší důraz klademe především na použití kvalitních a čistých složí, na funkčnost jednotlivých výrobků, dodržování výrobních postupů a pečlivou výstupní kontrolu v Číně a vstupní kontrolu do EU.

 

Inovace

V našem sortimentu naleznete velké množství výrobků, které jsou výsledkem zcela unikátního vývoje firmy Klásek Trading s.r.o. Nové myšlenky, technická řešení a inovace použité u našich produktů reagují na přání našich zákazníků, kteří s námi tímto vytvářejí stále pokročilejší výrobky.

 

 

Těšíme se na spolupráci a všem přejeme jen úspěch a krásné zážitky s pyrotechnikou tradiční rodinné značky Klásek.

 

 

    

Petr Klásek
jednatel / CEO

 

 

Copyright 2019 | Klásek Trading

Developed by ASPECTO Media s.r.o.