Možnost objednání a doručení konkrétních produktů se liší dle země. Aktuálně zvolená země Česká Republika (změnit zemi)
AnglieBelgieČeská RepublikaEstonskoChorvatskoItálieLitvaLotyšskoLucemburskoMaďarskoNěmeckoNizozemíPolskoRakouskoŘeckoSlovensko

Nové distribuční centrum

Vážení zákazníci,
Naše nároky na velikost skladové plochy narostly natolik, že ani v našich současných 3 skladových halách, nejsme schopni všechno naše zboží uskladnit. Velké problémy nám způsobovalo převážení zboží mezi sklady, ale také to, že kanceláře byly na jiném místě, než sklad.
Z toho důvodu, jsme se rozhodli pro řešení, které podle našeho zjištění nemá obdobu co do velikosti nejen v České republice, ale ani v celé EU. Budeme provozovat hypermoderní distribuční centrum na celkové ploše přesahující 9000m2. Výstavba tohoto distribučního centra byla velice náročná a to hlavně s ohledem na bezpečnostní požadavky státních organizací. Po dvou letech tvrdé práce, se však vše podařilo a od 1. května 2019, máme oficiálně povolený provoz nového distribučního centra, které bude v Ostravě!
Naše nové distribuční centrum bude plně automatizované a veškeré toky zboží, bude řídit zcela nový skladový systém. Zboží bude skladováno výhradně na paletách a to do výšky přes 11m! Veškerá manipulace se zbožím, bude prováděna téměř výhradně pomocí elektrických vysokozdvižných vozíků. Toto řešení bude pro nás zcela převratné a doufáme, že nám pomůže zvýšit průtok zboží tak, abychom vše zvládali bez prodlev i v hlavní prodejní sezónu.
Novinkami v našich službách bude mimo jiné
- možnost rezervace zboží na našem skladu
- možnost nákupu velké části sortimentu na firemní prodejně po jednotlivých kusech
- distribuce veškerého zboží na paletách
O všech těchto novinkách a jejich detailech, Vás budeme informovat později, formou firemních zpráv.
Vzhledem k velikosti našich skladových zásob, nás čeká velice zdlouhavý a namáhavý proces, při kterém musíme zvládnout mnoho úskalí tak, abychom nové distribuční centrum otevřeli co nejdříve.
Z tohoto důvodu musíme uzavřít sklady na období 30.dubna - 27.května 2019 a kanceláře 30.dubna - 10. května 2019. Pokud budete v tomto období potřebovat zboží, je třeba si ho objednat již nyní v předstihu.

Petr Klásek
Jednatel
 

Copyright 2024 | Klásek Trading

Developed by ASPECTO Media s.r.o.