Možnost objednání a doručení konkrétních produktů se liší dle země. Aktuálně zvolená země Česká Republika (změnit zemi)
AnglieBelgieČeská RepublikaEstonskoChorvatskoItálieLitvaLotyšskoLucemburskoMaďarskoNěmeckoNizozemíPolskoRakouskoŘeckoSlovensko

O nás

Klásek Trading s.r.o je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě.

Náš prodejní sortiment obsahuje více, než 1.500 položek všech kategorií tzn. F1, F2, F3, F4, T1, T2 a P1.

Naše nabídka se tímto stala největší v celé Evropě a jsme hluboce přesvědčeni, že v ní každý zákazník nalezne to, co právě hledá.

  

Tradice

Od roku 1991, kdy jsme začali dodávat pyrotechniku do obchodní sítě České a Slovenské republiky již uplynulo mnoho času. Od té doby prošla značka Klásek velmi dynamickým rozvojem a profilovala svůj prodejní sortiment do dnešní podoby. V dnešní době používají pyrotechniku značky Klásek tisíce spokojených zákazníků po celé Evropě.

 

Kvalita

Hlavním cílem značky Klásek je dosažení co nejlepšího poměru kvality a ceny, kdy kvalita převyšuje obvyklý standard ve své cenové kategorii. Největší důraz klademe především na použití kvalitních a čistých složí, na funkčnost jednotlivých výrobků, dodržování výrobních postupů a pečlivou výstupní kontrolu v Číně a vstupní kontrolu do EU.

 

Inovace

V našem sortimentu naleznete velké množství výrobků, které jsou výsledkem zcela unikátního vývoje firmy Klásek Trading s.r.o. Nové myšlenky, technická řešení a inovace použité u našich produktů reagují na přání našich zákazníků, kteří s námi tímto vytvářejí stále pokročilejší výrobky.

 

Rok 2021 byl pro nás doslova revolučním! Jako jedna z mála firem, jsme dokázali zařídit dodávky zboží a ,,mít“  tak zboží na skladu ve správný čas. Výsledkem byl prodej více než 300 000 kartonu během sezóny 2021 a jsem si jistý, že jsme v roce 2021 prodali jedno z největších množství pyrotechniky v celé EU.  Velice reálně, pokud bychom měli neomezené množství zboží, prodali bychom i násobky prodaného množství, bohužel jsme na to nebyli připraveni. V roce 2022 se budeme snažit, mít opět zboží v pravý čas na skladě s cílem, prodat ještě větší množství než v roce minulém a upevnit si tak svou příčku mez největšími importéry pyrotechniky do EU.

Rok 2021 se bez nadsázky dá nazvat bojem o zboží a přežití na trhu s pyrotechnikou. Jak jsem v loňském roce předpokládal i nadále probíhá boj mnoha firem o to, aby vůbec mohly zůstat na pyrotechnickém trhu. Reálně si myslím, že během krátké doby zůstane v Evropě jen velmi málo importních firem, které budou schopny dodávat zboží svým zákazníkům včas.

Problémy s dodávkami zboží byly a jsou způsobeny zejména

1, Corona krizí a zastavením výroby v roce 2020

2, v roce 2020 mnoho firem během Corona krize neobjednalo zboží – doprodalo skladové zásoby a v roce 2021 všechny firmy chtěly objednat velké množství zboží

3, razantním snížením výrobních kapacit v Číně a přísnou regulací výroby a přepravy zboží Čínskou vládou

4, nedostatkem přepravních kapacit a námořních kontejnerů

Vlivem těchto 4 bodů se stala pyrotechnika vysoce nedostatkovým zbožím, kdy realitu pocítil každý obchodník na konci roku 2021, kdy bylo problémem sehnat vůbec nějaké zboží.

Podobný průběh očekáváme také v roce 2022, protože výrobní/ přepravní kapacity stále nejsou schopny pojmout všechny objednávky pyrotechniky z celého světa.

V letošním (resp. již v minulém roce) jsme udělali vše, co umíme, abychom na sezonu měli pro naše zákazníky zboží připravené. Snad vše vyjde podle našich předpokladů a zboží budeme mít. Co je však zřejmé již nyní, zboží pravděpodobně nebude v rámci EU dostatek pro všechny obchodníky a klíčovým faktorem bude zboží nakoupit v dostatečném předstihu.

Dle mého názoru, se situace na trhu nezmění ani v roce 2023 a to ze všech výše uvedených důvodů. Již nyní vidím, jaký je problém objednat některé druhy pyrotechniky s dodáním na sezonu 2023!

 

Aktuálně se ceny pyrotechniky oproti konci roku 2021 již příliš nezvýšily. Výjimkou jsou některé položky, kde se ceny zvýšily i v rámci desítek % a to vlivem nedostatečných výrobních kapacit pro některé segmenty pyrotechniky. Bohužel je však velice reálné další zvyšování cen, otázkou je jen kdy a o kolik %. S výhledem na konec roku 2022 a rok 2023 očekávám zvýšení minimálně o 15% a u některých položek i podstatně větší...

 

V letošním roce jsme u mnoha desítek výrobků změnili či modernizovali design. Ucelili jsme tak řady našich výrobků, aby se v nich zákazníci jednoduše vyznali.

 

Best price- nejpopulárnější série výrobků s lepší cenou, než stejné výrobky na trhu.

Dumbum- legendární výrobky, jejichž jediným úkolem je co největší exploze, která je v dané kategorii legislativně možná.  Stále narůstající prodané množství této série naznačuje, že Dumbum je špičkou ve svém segmentu a to již téměř 20 let!

Fireworks show-  složené ohňostroje pouze s rovným moždířem dostupné v červeném designu (1.3G) a žlutém designu (1.4G).

Profi Fireworks show – složené ohňostroje s různými úhly/průměry moždířů dostupné v modrém designu (1.3G) a červeném designu (1.4G).

Pyrotechnology – série výrobků s vyšším obsahem pyrotechnických složí a vylepšenými efekty, dostupné v červeném designu (1.3G) a žlutém designu (1.4G).

Signature – série výrobků s největším možným množstvím pyrotechnických složí a top kvalitou efektů.

King Fireworks – obsahuje jen několik výrobků a vždy se jedná o největší možný složený ohňostroj v kategorii F2,F3 a F4.

 

 

Distribuční centrum

 Naše distribuční centrum na ploše přesahující 9000 m2. Nákladové doky pro všechny rozměry aut.

Klásek Trading  Sklad

Sklad je mimo jiné jištěn 12 km sprinklerového systému (červené trubky), kdy je sprinklerová hlavice nad každou paletou! Na druhém obrázku jedna z ulic skladu s kapacitou 300 000 kartonů.

Naše prodejna nabízející více než 300 druhů různých položek

Prodejna 

Kanceláře a showroom

Office  Office

 

 

 

Těšíme se na spolupráci a všem přejeme jen úspěch a krásné zážitky s pyrotechnikou tradiční rodinné značky Klásek.

 

 

    

Petr Klásek
jednatel / CEO

 

 

Copyright 2024 | Klásek Trading

Developed by ASPECTO Media s.r.o.