Možnost objednání a doručení konkrétních produktů se liší dle země. Aktuálně zvolená země Česká Republika (změnit zemi)
AnglieBelgieČeská RepublikaEstonskoChorvatskoItálieLitvaLotyšskoLucemburskoMaďarskoNěmeckoNizozemíPolskoRakouskoŘeckoSlovensko

O nás

Klásek Trading s.r.o je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě.

Náš prodejní sortiment obsahuje více, než 1.500 položek všech kategorií tzn. F1, F2, F3, F4, T1, T2 a P1.

Naše nabídka se tímto stala největší v celé Evropě a jsme hluboce přesvědčeni, že v ní každý zákazník nalezne to, co právě hledá.

  

Tradice

Od roku 1991, kdy jsme začali dodávat pyrotechniku do obchodní sítě České a Slovenské republiky již uplynulo mnoho času. Od té doby prošla značka Klásek velmi dynamickým rozvojem a profilovala svůj prodejní sortiment do dnešní podoby. V dnešní době používají pyrotechniku značky Klásek tisíce spokojených zákazníků po celé Evropě.

 

Kvalita

Hlavním cílem značky Klásek je dosažení co nejlepšího poměru kvality a ceny, kdy kvalita převyšuje obvyklý standard ve své cenové kategorii. Největší důraz klademe především na použití kvalitních a čistých složí, na funkčnost jednotlivých výrobků, dodržování výrobních postupů a pečlivou výstupní kontrolu v Číně a vstupní kontrolu do EU.

 

Inovace

V našem sortimentu naleznete velké množství výrobků, které jsou výsledkem zcela unikátního vývoje firmy Klásek Trading s.r.o. Nové myšlenky, technická řešení a inovace použité u našich produktů reagují na přání našich zákazníků, kteří s námi tímto vytvářejí stále pokročilejší výrobky.

 

Rok 2019 je pro nás rokem zcela zásadních změn. V letošním roce jsme se po dlouhých úvahách rozhodli změnit naše staré firemní logo. Nové firemní logo přesně říká, kdo
jsme a co děláme, proto jsme do změny šli a s výsledkem jsme velice spokojeni.

Další převratnou změnou je, že jsme přestěhovali celou naši firmu a sklady na jedno místo. V tuto chvíli tak provozujeme zřejmě největší distribuční centrum s pyrotechnikou v
Evropě a to na ploše přes 9000m2. Očekáváme pohyb do/ze skladu přes 300 000 kartonů ročně! Věříme, že tímto krokem zrychlíme dodávky našeho zboží k zákazníkům, což považujeme za klíčové pro dynamický rozvoj naší firmy.

V letošním roce se nám podařilo uzavřít další strategické smlouvy s obchodními partnery v Německu a Holandsku, kteří se tak stali exklusivními prodejci našeho zboží v
těchto zemích. Dále se nám podařilo rozšířit dodávky našeho zboží do Řecka, Chorvatska či Španělska a v tuto chvíli již dodáváme naše zboží do více než 20 států v EU.

Naši snahou stále zůstává dodávat pyrotechniku té nejvyšší možné kvality, samozřejmě za co nejnižší možné ceny. Věříme, že si v naši nabídce, kterou jsme pro Vás připravili, vybere opravdu každý zákazník.

 

Distribuční centrum

 Naše distribuční centrum na ploše přesahující 9000 m2. Nákladové doky pro všechny rozměry aut.

Klásek Trading  Sklad

Sklad je mimo jiné jištěn 12 km sprinklerového systému (červené trubky), kdy je sprinklerová hlavice nad každou paletou! Na druhém obrázku jedna z ulic skladu s kapacitou 300 000 kartonů.

Naše prodejna nabízející více než 300 druhů různých položek

Prodejna 

Kanceláře a showroom

Office  Office

 

 

 

Těšíme se na spolupráci a všem přejeme jen úspěch a krásné zážitky s pyrotechnikou tradiční rodinné značky Klásek.

 

 

    

Petr Klásek
jednatel / CEO

 

 

Copyright 2021 | Klásek Trading

Developed by ASPECTO Media s.r.o.