Možnost objednání a doručení konkrétních produktů se liší dle země. Aktuálně zvolená země Česká Republika (změnit zemi)
AnglieBelgieČeská RepublikaEstonskoChorvatskoItálieLitvaLotyšskoLucemburskoMaďarskoNěmeckoNizozemíPolskoRakouskoŘeckoSlovensko

RIAkeo & Klasek pyrotechnics

Vážení zákazníci,

Firma Happy Family je jedním z hlavních výrobců naší pyrotechniky a spolupracujeme s nimi téměř 15let.

Za těch 15 let spolupráce, jsme společně s panem Zhiming Zhou a paní Amy Liu ušli opravdu velký kus cesty a udělali spoustu dobré práce. Tato společná práce má za následek to, že firma Happy Family je jedním z největších výrobců pyrotechniky na světě, kdy jejich roční produkce vysoce překračuje 1500 námořních kontejnerů a z naši firmy se stal jeden z největších dovozců pyrotechniky do Evropy. Tolik jen pro pochopení situace tzn. kdo za brandem RIAKEO stojí.

 

Když jsem před vice než 8 lety vymyslel naši sérii výrobku SIGNATURE line, tak se na to mnoho lidí dívalo skepticky, protože cena byla o vice než 40% vyšší než u standartních výrobků.

Věděl jsem však, že kvalita výrobků si své zákazníky najde a snažil se stále zvyšovat kvalitu tohoto zboží.

Během několika let, si naše prodejní řada Signature line našla spoustu příznivců a v tuto chvíli je pevným členem mezi našimi prodejními brandy.

Od úplného začátku až po dnes, téměř všechny naše Signature výrobky vyráběla firma Happy Family a take do budoucna tomu nebude jinak.

 

Před několika lety pan Zhiming Zhou dostal nápad, že bude také na Evropský trh dodávat zboží, v této nejvyšší možné kvalitě a vznikl tak brand RIAKEO.

Mimochodem výrobky této nejvyšší kvality dodává firma Happy Family do USA již několik let a toto zboží se stalo v USA asi největším hitem posledních let!

Riakeo výrobky se vyrábí pouze v jedné speciální továrně, v které je od začátku až do konce vše jinak, než je běžné v Číně při výrobě pyrotechniky. 

Riakeo továrna nevyrábí žádné jiné zboží než Riakeo a velice tvrdě až pedantsky se zde dohlíží na kvalitu finálního výrobku.

Pro výrobu všech Riakeo výrobků jsou použity jen ty nejkvalitnější suroviny a jen ty nejdražší možné efekty.  Ve výsledku je Riakeo a Signature line něco, co nemá na trhu téměř žádnou konkurenci co se týče kvality efektu.

Jsme velice hrdi na to, že Vám můžeme od letošního roku nabídnout Riakeo a pevně věříme, že si tento velice populární brand v západní Evropě najde své příznivce a také v našem regionu.

Předem upozorňujeme, že se jedná o velice drahé a speciální výrobky, kdy cena je klidně o 40% vyšší než u standartního výrobku. Přesto vidíme jak rychle se Riakeo rozvíjí a jak kladně bylo přijato v Evropě.

Podívejte se na videa nabízených produktů a věříme, že nám dáte za pravdu, že Riakeo je opravdu klenotem v nabídce pyrotechniky.

Pro zachování co největší autenticity výrobků, budeme tyto produkty nabízet v Čínských obalech a budou dostupné take pod čínskými kódy.

 

Zkuste Riakeo a garantujeme Vám, že již nebudete chtít nic jiného

Copyright 2024 | Klásek Trading

Developed by ASPECTO Media s.r.o.